Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (více informací)

Hamé oceněno v tradiční soutěži Exportér roku

Za nárůst exportu mezi lety 2013 a 2014 získala společnost Hamé s.r.o. ocenění v tradiční podnikatelské soutěži Exportér roku.

Více informací

Orkla přebírá Hamé

Norská skupina Orkla - přední výrobce značkového spotřebního zboží - uzavřela dohodu o převzetí české potravinářské firmy Hamé. Skupina Hamé je předním středoevropským výrobcem paštik, masových konzerv, hotových jídel, džemů, kečupů, kojeneckých výživ a dalších druhů trvanlivých a chlazených potravin. Hamé prodává dosavadní vlastník -  v Lucembursku sídlící private equity holding. Tuto dohodu musí ještě schválit příslušné orgány pro hospodářskou soutěž.

Více informací

Mikulášské potěšení pro dětské pacienty v Uherskohradišťské nemocnici

Mikuláš spolu s čerty a anděly navštívili  v pátek 4.12. 2015 dětské oddělení Uherskohradišťské nemocnice. A nešli s prázdnou. Přinesli s sebou dárky od Hamánka –dětské výživy, kojenecké nápoje i plyšové maskoty. Potěšili a rozveselili tak děti, které bohužel musí svátky trávit v nemocnici.

Více informací

Hamé předvedlo své široké bezlepkové portfolio

Od bezlepkových kojeneckých výživ, džemů a kečupů až po paštiky a nové pomazánky EasySandwich.

Více informací

Kvalitní džemy plné ovoce se hodí na pečivo i do rolád. Vyberte si ten nejlepší

Čerstvý chléb s máslem a džemem - tak vypadá typická snídaně v mnoha českých domácnostech.

Více informací

Hamé uzavřelo sezonu zpracování okurek

Závod Hamé v Bzenci na Hodonínsku, který se specializuje na zpracování zeleniny, vyrobil letos v létě téměř 13 000 tun sterilovaných okurek, neboli 13 122 350 sklenic tohoto výrobku. V období vrcholu sezóny tak pracovníci závodu v průměru denně naplnili 270 000 sklenic okurek. Společnost tak znovu potvrdila svou pozici největšího tuzemského producenta této křupavé delikatesy.

Více informací

V Kunovicích se šlape zelí už 90 let

Hamé začalo zpracovávat kysané zelí ve svém závodě Slovácká Fruta v Kunovicích. V něm se kysané zelí vyrábí již 90 let, a to od roku 1925.

Více informací