Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz

Slavnosti okurek ve Znojmě podpoří Znojmia

Právě v době vrcholu sezóny zpracování okurek na začátku srpna bude královské město Znojmo hostit slavnosti královny mezi pochutinami – nakládaných okurek. Již devátý ročník Slavností okurek se uskuteční od 5. do 6. srpna a tisíce místních i návštěvníků se mohou těšit na bohatý program, který potěší chutě i další smysly. Partnerem této akce je známá značka nakládané zeleniny Znojmia.

Více informací

Zelenina Znojmia tak, jak ji máte rádi

V polovině června se po pravidelné technologické odstávce rozjela výroba okurek a hrášku Znojmia.

Více informací

Vyhrajte energii na cesty

Léto je tady a s ním i doba dovolených a prázdnin. Zapojte se do naší soutěže, kterou pořádáme se serverem Turistika.cz, a vyhrajte kvalitní potraviny od Hamé na vaše cesty. Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku ve správném pořadí. Soutěž potrvá od 29. 6. do 31. 8. 2016.

Více informací

Tipy: jídla na cesty

Doba dovolených a cestování je pomalu tady. Přinášíme vám několik tipů, co byste si s sebou na cesty mohli vzít.

Více informací

Kouzelný Den dětí s Hamé potěšil více než 3000 lidí

Sobota 28. května patřila ve Starém Městě dětem. Hamé tam již podruhé u příležitosti Dne dětí pořádalo den plný zábavy a dobrodružství pro malé i velké, tentokrát ve znamení cestování.

Více informací

Biatlonový reprezentant Michal Krčmář bude v sobotu hostem Dne dětí s Hamé

Den dětí s Hamé v sobotu 28. května 2016 navštíví také čeští biatlonoví reprezentanti. Přijede Michal Krčmář, který si letos velmi úspěšně vedl ve světovém poháru a na posledním mistrovství světa byl z českých mužů nejlepší. A dorazí i Jessica Jislová, nová naděje českého biatlonu, která letos poprvé naskočila do světového poháru a skončila šestá na mistrovství Evropy. Zveme všechny malé i velké na den plný zábavy a sportu

Více informací

Lančmíty od Hamé vyhrály test České televize

V pravidelném potravinářském testu pořadu Černé ovce v České televizi se tentokrát hodnotily lančmíty – tradiční masové výrobky slavné zejména z trampského prostředí.  

Více informací