Naše webové stránky vloží soubory cookie do vašeho prohlížeče nebo zařízení, pokud máte tuto funkci v nastavení prohlížeče aktivovanou. Tyto soubory cookie používáme ke zlepšení funkčnosti těchto webových stránek, analýzám a pro zájmově orientovanou reklamu. Více informací

Začíná biatlonová sezóna, fanděte s námi českému týmu

Tradičně ve švédském Östersundu začíná nová biatlonová sezóna 2016-2017. Hamé je i pro tuto sezónu hlavním partnerem českého biatlonu a výrazně tak podporuje úspěchy českého sportu.

Více informací

Pomazánka EasySandwich získala ocenění na veletrhu PLMA v Chicagu

Trvanlivá Brazilská pomazánka s paprikou z řady EasySandwich od Hamé byla oceněna v kategorii Novinka roku 2016 na Mezinárodním veletrhu privátních značek (PLMA) v Chicagu.

Více informací

Vyhrajte vstupenky na světový biatlon v Nové Městě na Moravě

Vtělit se do kůže našich reprezentantů nyní mohou všichni biatlonoví fanoušci. Těsně před startem nové biatlonové sezóny totiž Hamé znovu rozjelo velkou online soutěž Miřte na zlatou.

Více informací

Hamé darovalo v rámci Národní potravinové sbírky více než 15 000 Hamánků

Zhruba 15 500 ks masozeleninových kojeneckých výživ Hamánek daruje Potravinové bance ve Zlínském kraji společnost Hamé, která v tomto regionu přímo sídlí.

Více informací

Zkuste bezlepkové recepty

V neděli 27. 11.2016 se v pražském Toulcově dvoře uskuteční tradiční předvánoční bezlepkový trh. Své široké bezlepkové portfolio na něm představí i Hamé. Vyzkoušejte si přitom několik bezlepkových receptů.

Více informací

Hamánci do nemocnic

Více než 1500 kusů masozeleninových kojeneckých výživ Hamánek darovala v uplynulých dnech potravinářská společnost Hamé několika nemocnicím a dalším veřejně prospěšným zařízením v Česku.

Více informací

Soutěžte o 1000 lahví vín nebo vstupenky na světový pohár v biatlonu

Hned dvě velké soutěže pro spotřebitele nyní odstartovala potravinářská společnost Hamé.

Více informací