Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. (více informací)

Den dětí s Hamé

Malí i velcí mohou v sobotu 27. května 2017 zavítat na Den dětí s Hamé, který se již tradičně koná ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Pro návštěvníky je připraven den plný zábavy a sportu. Nachystána bude obří nafukovací skluzavka, skákací hrad Harry Potter, velké bludiště, horolezecká stěna, ukázky nové hasičské techniky a vybavení a děti si mohou vyzkoušet i jízdu na elektrických traktůrcích. Ústředním motivem celého dne je turistika po Česku, takže děti budou plnit sérii úkolů a na konci se dočkají odměny. Všichni si navíc mohou otestovat svou mušku na pravé biatlonové střelnici.

Celým dnem provází prezident všech kouzelníků v Česku Jirka Hadaš a těšit se můžete i na odpolední koncert Markéty Konvičkové. Dorazí také úspěšní čeští biatlonoví reprezentanti, kteří budou mít na místě autogramiádu.

  • 12:00 – 14:00      Ukázky hasičské techniky a vybavení
  • 13:30 – 14:00     Autogramiáda českých biatlonových reprezentantů
  • 14:30 – 15:30     Koncert Markéty Konvičkové pro děti a rodiče
  • Od 16:00            Začátek Výstavy Zahrady Moravy na náměstí Velké Moravy

Informace o Dni dětí s Hamé budeme průběžně doplňovat.

Podívejte se, jak probíhal loňský Den dětí s Hamé

Video z loňského Dne dětí s Hamé

Děkujeme  našim partnerům: Starému Městu, Uherskohradišťské nemocnici, firmě IMAGE UP, Domu dětí a mládeže Šikula, Českému svazu biatlonu

Děkujeme také mediálním partnerům: Dobrému dni s Kurýrem, Regionální televizi TVS, Slováckému deníku a Rádiu Zlín