Hamé ukáže Gabrielu Koukalovou při tréninku i u snídaně

Jako hlavní partner českého biatlonu tvoříme nyní nové reklamní spoty s Gabrielou Koukalovou. K vidění budou na internetu a sociálních sítích v průběhu celé biatlonové sezóny, která zanedlouho opět odstartuje. Kampaň připravuje agentura Peppermint digital.

Více informací

Hamé se představilo na Zemi Živitelce

Již 43. ročník největší tuzemské výstavy zemědělství a potravinářství Země Živitelka hostí od 25.8. do 30.8.2016 výstaviště v Českých Budějovicích.

Více informací

Znojmo obsadily okurky Znojmia

První srpnový víkend byl ve Znojmě ve znamení nakládaných okurek.

Více informací

Slavnosti okurek ve Znojmě podpoří Znojmia

Právě v době vrcholu sezóny zpracování okurek na začátku srpna bude královské město Znojmo hostit slavnosti královny mezi pochutinami – nakládaných okurek. Již devátý ročník Slavností okurek se uskuteční od 5. do 6. srpna a tisíce místních i návštěvníků se mohou těšit na bohatý program, který potěší chutě i další smysly. Partnerem této akce je známá značka nakládané zeleniny Znojmia.

Více informací

Zelenina Znojmia tak, jak ji máte rádi

V polovině června se po pravidelné technologické odstávce rozjela výroba okurek a hrášku Znojmia.

Více informací

Vyhrajte energii na cesty

Léto je tady a s ním i doba dovolených a prázdnin. Zapojte se do naší soutěže, kterou pořádáme se serverem Turistika.cz, a vyhrajte kvalitní potraviny od Hamé na vaše cesty. Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku ve správném pořadí. Soutěž potrvá od 29. 6. do 31. 8. 2016.

Více informací

Tipy: jídla na cesty

Doba dovolených a cestování je pomalu tady. Přinášíme vám několik tipů, co byste si s sebou na cesty mohli vzít.

Více informací