Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz

Tržby Hamé za rok 2015 poprvé překročily 6 miliard

Hranici 6 miliard prolomily tržby Hamé za uplynulý rok. Ve srovnání s předchozím rokem 2014 se v roce 2015 tržby za vlastní a importované výrobky zvýšily o 8 % a činily tak 6, 010 782 miliardy Kč.

Více informací

Značka Hamé oceněna podruhé v řadě jako Superbrands 2016

Hamé stejně jako vloni obdrželo prestižní cenu Czech Superbrands 2016.

Více informací

Gurmán vyhrál test kečupů

Vůbec nejvyšší obsah rajčat, skvělý výsledek chuťového hodnocení a navíc

Více informací

Novinky na Facebooku Hamé: nový profil Simply Fresh

O Facebook komunikaci potravinářské společnosti Hamé se od ledna nově stará agentura TL5, která uspěla ve výběrovém řízení. Hlavní důraz bude kladen na komunikaci značky Májka, pomazánek EasySandwich a také extra jamů Hamé a dalšího sladkého portfolia Hamé. Agentura TL5 má na starosti dlouhodobou tvorbu obsahu, komunikaci s fanoušky, správu Facebook reklam a analytiku v rámci sociálních sítí. Kromě samotné stránky  Hamé se TL5 postará  i o nově zřízený facebookovský profil baget SimplyFresh.

Více informací

OP LZZ - Jak pomohla Evropská unie a Evropský sociální fond?

V roce 2013 - 2015 byla vyhrazována společensky účelná pracovní místa (SÚPM) také v rámci projektu Vzdělávejte se pro růst! – pracovní příležitosti.

Více informací

Hamé otevřelo novou prodejnu Hamka v Babicích

Nová prodejna v Babicích na Uherskohradišťsku je již třetí obchod v tomto samoobslužném konceptu a novém designu, a to po prodejně v Kunovicích a ve slovenské Stupavě.

Více informací

Hamé oceněno v tradiční soutěži Exportér roku

Za nárůst exportu mezi lety 2013 a 2014 získala společnost Hamé s.r.o. ocenění v tradiční podnikatelské soutěži Exportér roku.

Více informací