Hamé zřídilo e-shop Hamánek

Nový e-shop Hamánek spustila potravinářská společnost Hamé. Zákazníci si v něm mohou na dálku z pohodlí domova prostřednictvím internetu nakoupit celý sortiment kojenecké stravy známé značky Hamánek – masozeleninové příkrmy, zeleninové příkrmy, ovocné příkrmy, kojenecké nápoje i řadu kojeneckých výživ pro nejmenší Hamánek Baby.

Rodiče si ale mohou na e-shopu Hamánek vybrat i z široké nabídky dalších potřebných věcí pro své potomky – např. bryndáčky, lahvičky, pleny a ubrousky, dětskou kosmetiku a dokonce i hračky pro nejmenší.

Nákup v novém e-shopu Hamé zvýhodňuje také věrnostní program. Za nakoupené zboží získávají zákazníci zároveň bonusové body, za které si mohou vybrat z nabídky zajímavých dárků.

Nový e-shop je dostupný na adrese - http://www.hamanek-eshop.cz/

Reagujeme na obecný trend, že lidé stále častěji využívají internet i pro nákupy zboží běžné denní spotřeby. Tento e-shop je navržen tak, aby byl pro maminky a další osoby starající se o děti  maximálně uživatelsky příjemný a přehledně uspořádaný,“ vysvětluje Marcela Mitáčková, ředitelka Hamé pro marketing a vývoj.