Hamé úspěšné na PRODEXPU

Společnost HAMÉ se ve dnech od 11. do 15. února zúčastnila největšího potravinářského veletrhu v Ruské federaci a Východní Evropě. Na veletrhu PRODEXPO vystavovalo HAMÉ svůj stánek již po desáté. Veletrhu se zúčastnilo 2200 vystavovatelů z 63 zemí světa.

 

HAMÉ působí na ruském trhu již od roku 1996 a v segmentu paštik je zde jedničkou a inovátorem na trhu. Spotřebitelé v Rusku a rusky hovořících zemích velmi intenzivně vnímají českou kvalitu a značka HAMÉ nabývá neustále na prodejní síle na tomto trhu.

V rámci své expozice prezentovala společnost novinky dle nejmodernějších trendů. Návštěvníci měli možnost shlédnout výrobky ze širokého portfolia produktů Hamé.

Nejvýznamnější novinkou, kterou Hamé uvádí nyní na trh i v ČR a SR a kterou představila i na největším ruském potravinářském veletrhu, byla hotová jídla v plastovém obalu „Rexam“. Tato novinka plně reflektuje požadavky moderního spotřebitele vyznávajícího aktivní způsob života.

V této řadě bylo představeno 5 nových druhů hotových jídel: Maďarský guláš, Špagetka, Lečo s klobásou, Fazole s koktejlovými párky v tomatové omáčce a Mexické kuře se zeleninou. Nicméně pro ruský trh bude tento sortiment doplněn i o další speciální druhy zaměřené na chutě a zvyklosti ruských spotřebitelů.

Návštěvníci veletrhu velmi kladně hodnotili i další produkty ze široké nabídky Hamé především kečupy v plastových obalech TOP DOWN, novou řadu kojeneckých výživ Hamánek Baby a Extra džemy.


V roce 2012 dosáhlo Hamé v Rusku tržeb v hodnotě 823 mil. rublů, což je o 22 % více než v roce 2011.