O trhané maso od Hamé se na letních festivalech HRADY CZ strhla rvačka

Se svou velkou produktovou novinkou spojilo Hamé svou prezentaci na seriálu letních kulturních festivalů HRADYCZ, který odstartoval tento víkend. Během osmi víkendů od středočeského Točníku v polovině července až po zářijový Bezděz si mohou tisíce fanoušků dobré hudby z celé země na stanovišti Hamé pochutnat na burgerech z trhaného masa, legendární Májce na bagetách, teplém guláši nebo osvěžujících ovocných snacích EasyFruit. Hamé je partnerem festivalu HRADYCZ již podruhé a i tentokrát přichystalo pro všechny fanoušky hudby ve svém mobilním Hamé Pointu s relax zonou některá překvapení. 

Letos jsme šli trochu do rizika, protože účastníkům festivalu v našem Hamé Pointu nabízíme úplně nový výrobek – trhané maso, které podáváme v burgerech a nebo samostatně v praktickém obalu určeném přímo do mikrovlnky. Ale již první festival nás příjemně šokoval, jak obrovský zájem tato naše novinka vzbudila. Lidé na to stáli celý den fronty, během dvou dní jsme vyprodali zásoby připravené na další tři festivaly. A když jsme na Točníku oznámili, že máme k prodeji posledních šest burgerů, strhla se ve frontě dokonce rvačka a výsledkem bylo bohužel zranění ruky. Nás toto velmi mrzí a slibujeme všem, že se budeme snažit vzít si na další festival tolik trhaného masa, aby nám již zásoby nedošly,“ slibuje marketingová ředitelka Hamé Lenka Vaněk.

Za každý nákup na stanovišti Hamé navíc hudební fanoušci obdrží žetony a za ně získávají praktické vybavení na festival – pláštěnku a slamák proti slunci. O tyto předměty mohou návštěvníci festivalu také soutěžit na sociálních sítích. Stačí, když na Instagramu či na Facebooku zasdílí svou festivalovou fotku s prezentací Hamé a s hastagem #hamezazazitky. 

Součástí relax zóny Hamé se slunečníky, lehátky a sedacími vaky na válení je také dovednostní hra s obřími plechovkami Májky, jejíž vítězové získají stylovou velkou plechovku Májky s dárkovými předměty uvnitř.   Můžete se také stejně jako vloni vyfotit s extra sympatickými živými maskoty EasyFuiťáky nebo v Májkabusu.

O festivalu:

Putovní festival HRADY CZ slaví letos již svůj 14. ročník.  Na celkem 8 místech v Čechách a na Moravě vystoupí  špičky české a slovenské hudební scény, jako Divokej Bill, Tomáš Klus, Mandrage, J.A.R., Slza a spousta dalších. Festival se koná v blízkosti hradů a návštěvníci mohou kromě koncertů zdarma zajít i na prohlídky památek.  Více o festivalu na www.hradycz.cz
 

Termíny HRADYCZ 2018:

Točník

 Středočeský kraj

13. - 14. 7. 2018

 Kunětická hora

 Pardubický kraj

 20. - 21. 7. 2018

 Švihov

 Plzeňský kraj

 27. - 28. 7. 2018

 Rožmberk nad Vltavou

 Jihočeský kraj

3. - 4. 8. 2018

 Veveří

 Jihomoravský kraj

 10. - 11. 8. 2018

 Hradec nad Moravicí

 Moravskoslezský kraj

 17. - 18. 8. 2018

 Bouzov

 Olomoucký kraj

 24. - 25. 8. 2018

 Bezděz

 Liberecký kraj

 31. 8. - 1. 9. 2018

Účast Hamé na festivalech HRADY CZ garantuje agentura GATE.

Tak se těšíme již tento víkend na Kunětické Hoře.