Získaná ocenění

Česká a dětská chuťovka 2018: Ocenění v této tradiční soutěži získalo hned pět výrobků ze skupiny Hamé.

CZECH TOP 100 -  100 obdivovaných firem České republiky v roce 2018
Hamé  obsadilo celkově deváté místo, a to mezi více než 1000 nominovanými společnostmi ze všech oborů v celém Česku. Na druhém místě pak Hamé skončilo v odvětví potravinářský a tabákový průmysl.

Superbrands 2018
Značka Hamé

Výrobky Hamé obdržely ocenění Česká chuťovka a Dětská chuťovka 2017. Oceněny takto v budově Senátu Parlamentu ČR byly Májka pro zlatíčka, EasyFruit Exotic Party a hotové jídlo  Apetit Hovězí maso  s rajskou omáčkou a houskovým knedlíkem.

Hamé je 7. nejobdivovanější firmou v Česku - v roce 2017 v žebříčku sestavovaném sdružením Czech Top 100 na základě hlasování manažerů významných společností, ekonomických a finančních analytiků, zástupců oborových sdružení, svazů a profesních asociací.

Superbrands 2017
Značka Hamé v Česku i na Slovensku

Úspěch v soutěži Česká značka 2016
Hamé slavilo v soutěži Česká značka 2016, kterou uspořádalo sdružení  Czech Top 100. V rozsáhlém průzkumu mezi veřejností skončilo Hamé v konkurenci desítek značek  jako třetí nejvíce tradiční česká značka.  Rozsáhlý průzkum realizovala renomovaná agentura GFK.

Top10
Ocenění v anketě Top10 nejobdivovanějších firem
Ocenění v anketě Top10 nejatraktivnějších zaměstnavatelů

Czech top 100
Hamé se dostalo mezi absolutní špičku mezi českými firmami. V tradiční firemní anketě sdružení CZECH TOP 100 -  100 obdivovaných firem České republiky -  Hamé v roce 2016 obsadilo celkově osmé místo, a to mezi více než 1000 nominovanými společnostmi ze všech oborů v celém Česku. Zvítězila Škoda Auto před Agrofertem a Kofolou. Hamé ovšem také vyhrálo, a to ve Zlínském kraji, kde má sídlo a jádro své výroby. Na druhém místě pak Hamé skončilo v odvětví potravinářský a tabákový průmysl.

Business Excellence Awards 2016
Hamé získalo toto ocenění  od časopisu Acquisition International jako nejlepší česká potravinářská firma za rok 2016.

Superbrands 2016
Značky Hamé a Znojmia

RHODOS - cena za image  (2014)

Exportér roku
Za nárůst exportu mezi lety 2013 a 2014

Zaměstnavatel regionu 2008
Hamé získalo 2. místo v soutěži ZAMĚSTNAVATEL REGIONU 2008 ve Zlínském kraji na základě hlasování odborné poroty.

PRODEXPO
Zlatá a stříbrná medaile na veletrhu PRODEXPO 2006, 2005, 2004 za řadu svých produktů.

Certifikace
Společnost Hamé každým rokem investuje miliony korun na modernizaci stávajících provozů. Díky těmto investicím dochází k neustálé obnově a tak i možnosti rozšiřování portfolia produktů, které byly a jsou oceňovány na potravinářských veletrzích nejen u nás , ale i ve světě. Výrobní provoz již splňuje předpoklady ISO norem a vlastní certifikaci CZ.

Certifikace HACCP
Certifikát potvrzuje, že držitel certifikátu má vytvořeny předpoklady pro výrobu zdravotně nezávadné produkce v oblasti „konzervárenská výroba potravin“ ve smyslu zákona č.110/1997 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Certifikace IFS
Společnost Hamé je držitelem certifikátu IFS.

USA – certifikace
Certifikát potvrzuje, že držitel certifikátu má vytvořeny předpoklady pro výrobu zdravotně nezávadné produkce v oblasti potravin udělený institutem FDA Registrar Corp., Hampton- Virginia, USA