Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz
Hamé rozdává motokola

Hamé rozdává motokola

Kupte v období od 1. 6. do 31. 7. 2013 na jednu účtenku jakékoliv 3 soutěžní výrobky, zaregistrujte se do soutěže a vyhrajte praktické dárky.

Soutěžními výrobky jsou sterilované nebo trvanlivé paštiky Hamé, sterilovaná a trvanlivá hotová jídla Hamé a masové konzervy Hamé.

 

Jak se zaregistrovat do soutěže?

1) prostřednictvím SMS zprávy ve tvaru HAMEmezeraDATUMNAKUPUmezeraCASNAKUPU na telefonní číslo 9030903 (pro účastníky z ČR) nebo na telefonní číslo 7600 (pro účastníky ze SR)

Např.: HAME 1506 1200 (v případě nákupu 15. 6. v 12:00)

2) nebo vyplněním online formuláře na webových stránkách www.hame-soutez.cz (viz sekce Registrace)

 

O co se hraje?

8x elektrické kolo Motoscoot

600x termotaška a chladič nápojů Tescoma

Garantovanou cenou je 15% sleva na nákup libovolných výrobků v eshopu Tescoma (www.eshop.tescoma.cz pro Českou republiku nebo www.eshop.tescoma.sk pro Slovenskou republiku).

 

Výherci získají nárok na výhru pouze, pokud zašlou originály všech účtenek, které do soutěže zaregistrovali (ne pouze té, na kterou vyhráli) na adresu Hamé s.r.o., Na Drahách 814, 686 04 Kunovice.