Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz

Hamé na Mikuláše potěšilo dětské pacienty v Uherskohradišťské nemocnici

Mikuláš spolu s čerty a anděly navštívili  v pondělí  5.12. 2016 dětské oddělení Uherskohradišťské nemocnice. A nešli s prázdnou. Přinesli s sebou jako již tradičně dárky od Hamánka –dětské výživy, kojenecké nápoje i plyšové maskoty. Potěšili a rozveselili tak děti, které bohužel musí svátky trávit v nemocnici. 

Hamé s Uherskohradišťskou nemocnicí spolupracuje dlouhodobě. Dětské oddělení nemocnice vedené primářem Janem Petrželkou od této kunovické firmy již několikrát získalo nové monitory dechu pro novorozence. Ovocná i masozeleninová kojenecká výživa a nápoje Hamánek do nemocnice pravidelně putují i s plyšovými maskoty a informačními materiály o výživě malých dětí, které Hamé do Uherskohradišťské nemocnice pravidelně dodává. Vzájemná spolupráce probíhá i při tvorbě seriálu edukativních videí Mudr.ování s Hamánkem, kde o výživě a správné výchově dětí zasvěceně vypráví lékařka Radka Trávníčková. Hamánci jsou také součástí boxů, které nemocnice věnuje všem novorodičkám.S nemocnicí Hamé spolupracovalo i při letošní akci pro dárce krve.