Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz

Hamé má nového ředitele v Rusku

Novým  ředitelem Hamé Foods se stal Petr Šubrt (37). Bude mít na starost veškeré aktivity Hamé v Rusku, včetně řízení výrobního závodu Hamé u Vladimiru.  

Petr Šubrt již v Hamé dříve úspěšně působil, v letech 2005 – 2009 řídil zastoupení Hamé v Rumunsku, včetně tamního výrobního závodu, který tehdy mj. připravil na změny související se vstupem Rumunska do EU. Poté zastával například funkci finančního ředitele a člena představenstva v rámci SPG Group pro Aquapalace Praha.

Nový ředitel Hamé Foods vystudoval obchodní právo, mezinárodní právo a diplomacii naVysoké škole ekonomické v Praze. Mezi jeho koníčky patří detektivky, filosofie a právní literatura.

Vím, do čeho jdu, do Hamé se vracím rád. Rusko je obrovská země s velkým potenciálem – jsme v tomto segmentu trhu lídry a máme šanci zde i do budoucna výrazně sílit. Pokud budeme pracovat naplno a dělat správná rozhodnutí, věřím, že se Hamé s našimi vynikajícími výrobky podaří v Rusku i nadále udržet podstatný  růst. Chceme náš zdejší závod také modernizovat, je to totiž základna pro zásobování celého Ruska a okolních států,“ odhalil své plány Petr Šubrt, nový ředitel Hamé Foods v Rusku.

Společnost Hamé v Rusku působí již od poloviny devadesátých let a v letošním roce oslavuje kulaté výročí 20 let přítomnosti na tomto obrovském východním trhu.  Výrobní závod otevřelo Hamé v roce 2004 v obci  Bogoljubovo u Vladimiru, zhruba 200 km od Moskvy. V tomto provozu  vyrábí paštiky, kečupy a kojenecké masozeleninové výživy, které se distribuují nejen na ruském trhu, ale i do rusky mluvících zemí. V roce 2012 dosáhlo Hamé v Rusku tržeb v hodnotě 823 mil. rublů (více než 517 mil. Kč) a proti předešlému roku 2011 tak tržby v této zemi narostly o plných 22 %. Hamé v Rusku zaměstnává více než 240 lidí.