Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz
Extra jam Hamé Sweet vyhrál test jahodových džemů magazínu dTest

Extra jam Hamé Sweet vyhrál test jahodových džemů magazínu dTest

Extra jam od Hamé získal v hodnocení kvality 82 % a byl tak v konkurenci celkem 17 produktů nejlepší.

Extra jamy Hamé Sweet se mohou pochlubit vysokým podílem ovoce a sníženým obsahem cukru, obejdou se bez konzervantů, umělých sladidel a aromat. Vychutnáte si v nich dokonce i skutečné kousky ovoce.

Kvalitu jahodových extra jamů od Hamé si pochvaluje také známá biatlonová reprezentantka Gabriela Soukalová: „Jsou v něm celé jahody, je poznat, že tam skutečně je ovoce a ne nějaké náhražky.“ 

Kromě jahody nabízí Hamé také další druhy vysoce kvlitních extra džemů: meruňka, borůvka, lesní směs, višeň, malina, červený a černý rybíz. Vyzkoušet můžete také dva druhy Fruit dessertů, které jsou ideální na lívance nebo do ovocných pohárů.  

Podle Českého statistického úřadu spořádá každý Čech v průměru 3kg čerstvých nebo zpracovaných jahod ročně. Právě jahoda je mezi zákazníky dlouhodobě nejoblíbenějším druhem džemu, následují meruňka a malina.

Extra jamy z řady Hamé Sweet vyrábí závod Hamé v Podivíně. Exportují se mj. do Ruska, Velké Británie, Slovenska či do Německa.

Více o jamech od Hamé na www.sladkanerest.cz

Více o testu