Kariéra v Hamé

Zástupce vedoucího expedice a plánování pro závod Babice

Náplň práce :
- rozpis pracovníků na směny
- kontrola stavu zásob a chybějícího zboží
- řešení zmetků a odpadů
- vyčíslování a propočet závadného nebo nepoužitelného zboží
- přehled hlášení výroby
- rozpis práce na následující tři směny
- spolupráce při plánování výroby a jejich změnách
- kontrola práce mistrů, dělníků na baličkách
- další evidenční a kontrolní činnost dle pokynů

Požadujeme :
- min. SŠ vzdělání
- znalost AJ aktivně
- znalost MS Office
- zkušenost s vedením většího počtu pracovníků
- ŘP sk. B

Nabízíme :
- flexibilní systém benefitů
- 20 dnů zákonné dovolené a k tomu 5 dní navíc
- jazykové vzdělávání
- možnost vlastní seberealizace
- odpovídající mzdové ohodnocení včetně systému pozitivní motivace
- účast na zajímavých firemních akcích
- opravdu skvělá parta lidí

Kontakt :
personalni@hame.cz

Máte zájem o tuto pozici? Pošlete nám svůj životopis
+420 572 534 656 personalni@hame.cz
Personální oddělení