Kariéra v Hamé

Referent/ka námořní a kamionové dopravy

Náplň práce :
- zajišťování kamionové dopravy do Maďarska a jejich evidence
- objednávání a zpracovávání importních a exportních kontejnerů a jejich evidence
- zajišťování svozu reklamací a obalů
- tvorba cen za dopravu
- komunikace s dopravci, expedicí, oddělením importu, exportu a výkupu popř. MTZ
- kontrola a odsouhlasování faktur za dopravu, CMR, evidenčních obalových voucherů, jejich evidence
- zástup dispečera zahraniční dopravy (zajišťování zahraničních přeprav)
- zástup dispečera koloniálu
- odpovědnost za komunikaci s firmou La Food
- zpracování dobropisů na obaly

Požadujeme :
- SŠ vzdělání, obor logistika vítán
- dobrou znalost AJ
- znalost MS Office
- ŘP sk. B
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme :
- zázemí silné potravinářské společnosti
- motivující mzdové ohodnocení
- sociální program

Doplňující informace :
- místo výkonu práce CDS Staré Město

Kontakt :
personalni@hame.cz

Máte zájem o tuto pozici? Pošlete nám svůj životopis
+420 572 534 656 personalni@hame.cz
Personální oddělení