Kariéra v Hamé

Směnový mistr/ová pro dceřinou společnost FRUTA Podivín

Náplň práce :
- zajištění a kontrola obsazení výrobních linek pracovníky
- organizace, vedení a hodnocení pracovníků, školení nových pracovníků
- kontrola HACCP během výroby
- kontrola dodržování hygieny a sanitace
- zpracování výrobních deníků

Požadujeme :
- SŠ s maturitou, obor potravinářský
- znalost AJ nebo NJ
- znalost HACCP a normy BRC výhodou
- znalost MS Office
- praxe ve vedení kolektivu min. 3 roky
- ŘP sk. B
- samostatnost, spolehlivost, org. schopnosti
- třísměnný provoz

Nabízíme :
- zázemí silné potravinářské společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- firemní benefity

Kontakt :
fiedorova@hame.cz
tel. 725 088 802

Máte zájem o tuto pozici? Pošlete nám svůj životopis
+420 572 534 656 personalni@hame.cz
Personální oddělení