Kariéra v Hamé

Technolog výroby baget a sendvičů pro dceř.spol. BAPA Letohrad

Náplň práce :
zodpovídá za :
- příjem vstupních surovin na sklad určeného pro výrobu či další zpracování
- výrobu výrobků dle technologických, bezpečnostních, kvalitativních a kvantitativních norem
- řešení reklamací
- zajištění a kontrolu jakosti na všech požadovaných stupních výroby
- zajištění sanitace
- návrhy nových výrobků

Požadujeme :
- SŠ/VŠ vzdělání potravinářského směru
- znalost HACCP, IFS, BRC
- výborná znalost AJ
- praxe na pozici technolog potravinářské výroby
- velmi dobrá znalost MS Office
- znalost kontroly kvality vč. nastavení nápravných opatření
- dobré komunikační a organizační schopnosti, odpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme :
- perspektivní a stabilní zaměstnání v silné potravinářské společnosti
- motivující mzdové ohodnocení
- firemní benefity

Kontakt :
romana.rehakova@bapa.cz

Máte zájem o tuto pozici? Pošlete nám svůj životopis
+420 572 534 656 personalni@hame.cz
Personální oddělení