Kariéra v Hamé

Mistr/ová pro dceřinou společnost PIKA Bzenec

Náplň práce :
- denní rozdělování pracovníků na výrobní linky
- kontrola dodržování pracovních a technologických postupů
- kontrola dodržování zásad hygieny a sanitace, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, udržování pořádku na pracovišti
- evidence výroby dle předpisů HACCP
- kontrola výrobků - hmotnost, měření podtlaku, uzávěry a smyslové hodnocení
- třísměnný provoz

Požadujeme :
- SŠ/VŠ, potravinářský obor vítán
- znalost AJ výhodou
- znalost norem IFS, BRC, HACCP, FSSC2200
- znalost MS Office
- praxe ve vedení zaměstnanců
- samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost

Nabízíme :
- zajímavé zaměstnání v silné potravinářské společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- firemní benefity

Kontakt :
bartoskova@hame.cz
tel. 518 399 228

Máte zájem o tuto pozici? Pošlete nám svůj životopis
+420 572 534 656 personalni@hame.cz
Personální oddělení