Kariéra v Hamé

Manažer výroby pro dceřinou společnost BAPA

Náplň práce :
- komplexní zpracování a řízení výroby v informačním systému
- vypracování, realizace a kontrola technologických norem
- evidence reklamačních protokolů, fungování mechanismu reklamačního řádu
- personální zajištění výrobního procesu
- evidence a vyhodnocování jednotlivých procesů výroby
- vypracování kontrolního systému pro jednotlivé úrovně výroby

Požadujeme :
- SŠ/VŠ vzdělání potravinářského směru
- 2 roky praxe ve vedoucí pozici
- znalost HACCP a IFS
- znalost kontroly kvality výroby vč. nastavení nápravných opatření
- velmi dobrá znalost MS Office
- odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme :
- perspektivní a stabilní zaměstnání v silné potravinářské společnosti
- možnost pracovního růstu
- firemní benefity

Kontakt :
personalni@bapa.cz
tel. 465 620 015 p. Řeháková

Máte zájem o tuto pozici? Pošlete nám svůj životopis
+420 572 534 656 personalni@hame.cz
Personální oddělení