Kariéra v Hamé

Dělník/ce - vychystávač/ka pro Centrální distribuční sklad

Náplň práce :
- správné a kompletní vychystávání zakázek
- plnění nastavených norem
- úklid skladu po každé směně
- práce ve třísměnném provozu

Požadujeme :
- vyučen
- dobrý zdravotní stav
- samostatnost, pečlivost

Nabízíme :
- zázemí silné potravinářské společnosti
- až 125 Kč/hod
- naturální mzda
- příplatek za odpolední směnu
- docházkový bonus
- volné víkendy
- 5 dní volna nad rámec zákona
- zvýhodněné stravování za 25 Kč/oběd
- flexibilní systém benefitů (kultura, sport, zdraví, vzdělávání) dle preferencí zaměstnance

Kontakt :
personalni@hame.cz
572 534 343

Máte zájem o tuto pozici? Pošlete nám svůj životopis
+420 572 534 656 personalni@hame.cz
Personální oddělení