Kariéra v Hamé

Referent/ka prevence rizik pro dceřinou společnost FRUTA Podivín

Náplň práce :
vede dokumentaci BOZP a PO
- dokumentace prevence rizik
- dokumentace kontrolní činnosti
- organizační a provozní bezpečnostní předpisy
- dokumentace pracovních úrazů, provádí vyšetřování a likvidaci pracovních úrazů a vyvíjí aktivity ke snižování úrazovosti a prevenci úrazů
- dokumentace k zařízení, zajišťuje provádění pravidelné kontroly a revizí vyhrazených technických zařízení
- dokumentace školení a zajišťování školení PO a BOZP pro zaměstnance a pro vedoucí zaměstnance a další školení v rámci BOZP a EHS
- koordinuje činnosti v oblasti BOZP a PO, kontroluje dodržování předpisů BOZP vč. Zákoníku práce
- zpracovává a vede registr neshod, registr lhůt a termínů, vede záznamové knihy pro BOZP a PO
- asistuje při kontrolách státního odborného dozoru
- spolupracuje s EHS manažerem Hamé

Požadujeme :
- SŠ/VŠ vzdělání, technický směr
- znalost AJ
- znalost MS Office (word, excel, powepoint)
- výhodou kvalifikace v oblasti BOZP a PO
- požadovaná praxe min 3 roky
- schopnost samostatné práce, komunikační dovednosti a aktivní přístup
- ŘP sk B

Nabízíme :
- zajímavé zaměstnání v silné potravinářské společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- firemní benefity

Kontakt :
fiedorova@hame.cz
te. 725 088 802

Máte zájem o tuto pozici? Pošlete nám svůj životopis
+420 572 534 656 personalni@hame.cz
Personální oddělení