Kariéra v Hamé

Technolog potravin.výroby pro dceřinou společnost PIKA Bzenec

Náplň práce :
- spolupráce na realizaci technologických
změn a řízení činnosti při stanovování
technologických postupů výrobních procesů
- organizace ověřování nových postupů
- vývoj nových technologií a výrobků a organizace technické přípravy změn sortimentu a zavádění nových výrobků
- zajišťování optimalizace a provozuschopnosti výroby
- plánování a organizování výrobních činností a řízení podřízených pracovníků
- vedení příslušné dokumentace a záznamů
- operativní řešení nenadálých výrobních situací s cílem minimalizace výrobních prostojů
- analýzy efektivity výroby a provozu
- kontrola dodržování norem a předpisů
- koordinace výrobních kapacit
- účast na vývoji nových produktů
- spolupráce při vytváření systému řízení kvality a bezpečnosti potravin
- zpracování analýz měření a monitorování výrobních procesů a navrhování nápravných a preventivních opatření ke zlepšování výroby
- zastupování vedoucího výrobního útvaru

Požadujeme :
- VŠ vzdělání, obor potravinářský - technologie potravin, případně chemie a technologie potravin, hodnocení a analýza potravin, potravinářská chemie
- znalost AJ na úrovni B1, každodenní komunikace v AJ slovem i písmem
- znalost technologických postupů výroby
- znalost norem ISF, BRC, HACCP, FSSC2200
- praxe ve vedení lidí
- praxe v oblasti výroby potravin min. 3 oky
- ŘP sk. B
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, ambicióznost

Nabízíme :
- zajímavé zaměstnání v silné potravinářské společnosti
- motivující mzdové ohodnocení
- firemní benefity

Doplňující informace :
místo výkonu práce Bzenec

Máte zájem o tuto pozici? Pošlete nám svůj životopis
+420 572 534 656 personalni@hame.cz
Personální oddělení