Kariéra v Hamé

Referent/ka oddělení pro klíčové zákazníky

Náplň práce :
- podpora obchodního ředitele
- vedení agendy celého obchodního oddělení
- spolupráce s KAM a OZ
- tvorba denních, měsíčních, čtvrtletních a vyhodnocovacích reportů
- zpracování prodejních dat
- vyplňování zalistovacích karet
- vyplňování technických specifikací
- ověřování dodávek zboží se sníženou expirací
- monitoring cen trhu a konkurence
- spolupráce s odd. marketingu, účetním oddělením a výrobou

Požadujeme :
- SŠ/VŠ vzdělání
- výborná znalost MS Office (Excel)
- znalost AJ
- ŘP sk B
- samostatnost, pečlivost, odpovědnost

Nabízíme :
- zajímavé zaměstnání v silné potravinářské společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- firemní benefity

Kontakt :
personalni@hame.cz

Máte zájem o tuto pozici? Pošlete nám svůj životopis
+420 572 534 656 personalni@hame.cz
Personální oddělení