Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz

Kariéra v Hamé

 • PROČ PRACOVAT V HAMÉ?

  Proč se stát součástí Hamé?

  Hamé zná prakticky každý. Naše společnost má téměř stoletou tradici. Z původní malovýroby na jihu Moravy se z Hamé stala jedna z nejznámějších a nejsilnějších potravinářských firem ve střední Evropě. Jsme jedničkou na trhu trvanlivých a chlazených potravin nejen v Česku, ale i na Slovensku a v několika segmentech také třeba v Maďarsku, Rumunsku nebo v Rusku. Naše značky, jako je Májka, Otma nebo Znojmia patří doslova k rodinnému stříbru českého potravinářství.

  Prací v Hamé získáte možnost profesního růstu. Jako velká stabilní rostoucí firma produkující potraviny nejen v Česku, ale i v zahraničí, nabízíme zajímavé možnosti profesního růstu – stačí jen chtít a umět.

  Hamé je jako rodina – zaměstnanci se znají a často v naší firmě  pracují dlouhá desetiletí, stejně jako jejich blízcí a příbuzní.

  Jsme potravináři tělem i duší – s myšlenkou na jídlo žijeme celý den, je to naše práce a svým způsobem i poslání! Zajímalo by vás to? Přidejte se k nám.

  Co vám může nabídnout Hamé?

  Hamé má pro své zaměstnance vytvořený propracovaný systém benefitů a motivací. Jde například o širokou paletu slev u smluvních partnerů, zvýhodněné tarify pro telefonování, internetové či bankovní služby, dále pravidelný odběr produktů Hamé, odměny za odpracované roky. Hamé samozřejmě jako potravinářská firma svým lidem nabízí také možnost kvalitního závodního stravování za velmi výhodných podmínek.

  O Hamé:

  • Jsme největším výrobcem chlazených a trvanlivých potravin v Česku a jednou z největších potravinářských firem svého druhu i ve střední Evropě. Do portfolia Hamé v současnosti patří na 1700 různých druhů potravin
  • Působíme ve více než 40 zemích  po celém světě.
  • Každý rok naše společnost investuje do modernizace výroby stovky desítky milionů korun
  • Hamé vlastní jedny z nejznámějších značek českých potravin: Májka, Znojmia, Otma, Hamánek atd.
  • Hamé udržuje úzký kontakt s českými zemědělci a pěstiteli, kteří nám dodávají podstatnou část surovin, ze kterých vyrábíme naše potraviny.

  Vize společnosti Hamé s.r.o.

  1. Stát se lídrem ve svých nejdůležitějších skupinách výrobků ve střední a východní Evropě
  2. Být nositelem trendů a inovací.
  3. Objevovat nové tržní příležitosti v potravinářství
  4. Komunikací, otevřeností a správnou motivací dosáhnout maximální loajality vlastních zaměstnanců.
 • JAK U NÁS PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ?

  Aktuální nabídky volných pracovních míst průběžně zveřejňujeme na našich webových stránkách a další na vybraných personálních portálech. Pokud vás některá z nabízených pracovních pozic zaujme, vyplňte náš formulář. Popřípadě napište na e-mail, který je uveden u každého inzerátu, a přiložte svůj stručný životopis.

  Zaslaný životopis je nutný pro zařazení uchazeče do výběrového řízení. Neměly by v něm chybět vaše kontaktní údaje, informace o vaší předchozí praxi a vzdělání.

  Zájem o administrativní a vyšší pozice je dobré podpořit motivačním dopisem, kde můžete objasnit, proč chcete pracovat právě ve společnosti Hamé a rozvést informace o sobě.

  Po obdržení vašeho životopisu vám pošleme e-mailem potvrzení o zařazení do výběrového řízení.

  První kolo výběrového řízení je administrativní. Pečlivě prostudujeme a posoudíme všechny životopisy uchazečů a vybereme nejvhodnější kandidáty, které pozveme k osobním pohovorům.

  Osobní pohovory probíhají vždy v přátelské atmosféře za účasti manažera. Právě ten si nového pracovníka do svého týmu vybírá.

  Dle obsazované pozice může proběhnout ještě druhé kolo osobních pohovorů, kterým může být přítomen TOP manažer či generální ředitel společnosti.

  Po skončení výběrového řízení informuje zástupce personálního oddělení všechny zúčastněné uchazeče o výsledku VŘ e-mailovou zprávou a vybraného kandidáta telefonicky.

  Vedeme si i databázi těch zájemců, kteří si nevybrali žádnou z aktuálně obsazovaných pracovních pozic, přesto mají dlouhodobě zájem o práci ve společnosti Hamé s.r.o. Tyto uchazeče oslovujeme při obsazování vhodné pracovní pozice vždy přednostně.

Pošlete nám svůj životopis
+420 572 534 656 personalni@hame.cz
Personální oddělení