Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz

Hamé jako jedna z nejvýznamnějších potravinářských firem na českém trhu si uvědomuje, že spotřebitelé dbají stále více o své zdraví a že tomuto trendu se snaží přizpůsobit i svůj jídelníček.

Vyvážená strava by měla být dostatečně pestrá a rozvržena do celého dne. Rovněž by měla být přiměřená věku, fyzickému zatížení a zdravotnímu stavu. Příjem rozmanité stravy pomáhá dosáhnout této vyváženosti a současně poskytuje potěšení z jídla.


Nabídka Hamé zahrnuje širokou škálu produktů, s nimiž je možno docílit vyváženého a pestrého jídelníčku.

V sekci Výživa a zdraví najdete mj. informace o požadavcích na kvalitu výrobků, o značení výrobků, nutričních hodnotách, nabídce biopotravin a rovněž přehledy výrobků doporučených pro stravování v rámci dietních režimů. V kategorii Ukázky jídelníčku se můžete přesvědčit, že v podstatě jakákoli potravina se může stát součástí chutné a nutričně vyvážené stravy.

Na druhou stranu, je třeba nepodléhat některým hysterickým kampaním a nenechat se zmást mýty v potravinářství, které se stále opakují.

hame