This website uses cookie files for services, advertising personalisation and analysis of visits. You agree with that while using this website. (more information)
Veselá pastýřka Veselá pastýřka
Veselá pastýřka

Výrobky ve skvělé kvalitě pod značkou Veselá pastýřka vyhledávají ti, kdo mají rádi kvalitní a chutné paštiky.

Tradiční prémiová značka, společnosti HAMÉ s.r.o., Veselá Pastýřka je na trhu již od roku 1997 a za tuto dobu si vydobyla výsadní postavení v oblasti chlazených potravin.

 

Chlazené paštiky se vyrábějí z kvalitních a čerstvých surovin a díky šetrnějšímu způsobu výroby (ošetřují se při teplotách pod 100°C) si lépe uchovávají výraznou chuť a vůni. Právě díky těmto vlastnostem jsou oblíbeny širokou skupinou spotřebitelů, kteří vyhledávají čerstvé výrobky s vynikající chutí a gurmánským požitkem.

Vybírat můžete z klasické řady paštik Veselá Pastýřka v plastových vaničkách s obsahem 150 g, ve které najdete tradiční a oblíbené paštiky Májka a Matěj, ale i „exotičtější“ příchutě – například Provensálskou paštiku nebo Holandskou se sýrem.

Vyhovuje-li Vám menší balení paštik, jistě Vás potěší novinka od Veselé Pastýřky – nová řada chlazených paštik Od Mistra řezníka v 90 gramové plastové vaničce. Zcela nové příchutě této řady jsou inspirovány originálními řeznickými recepturami, ochutnejte například Paštiku s loveckým salámem nebo Paštiku s brusinkami.

Máte-li rádi hrubší texturu paštik, vyzkoušejte paštiky ve skle, ku příkladu poctivou Pečínkovou, Farmářskou nebo tradiční Selskou.

Veselá Pastýřka Vám přeje dobrou chuť.

Samé dobré věci